biletyarena.pl

Bilety na koncerty, wydarzenia muzyczne, sportowe.

Suwałki Disco Festival - zmiana terminu

Szanowni Państwo,
W związku z podjętą decyzją przez organy państwowe o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych, informujemy o nowym terminie koncertu Suwałki Disco Festival który był zaplanowany na dzień 24.04.2020 w Suwałkach. Wydarzenie odbędzie się 28 maja o godzinie 19:00.  Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. 

-Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rozkład sektorów pozostaje taki sam). Oficjalne punkty sprzedaży biletów na wydarzenie: biletyarena.pl i Biuro Reklam i Ogłoszeń Radia 5, ul. Zawadzkiego 2 lok. 1.2 w Suwałkach (informacja o wznowieniu sprzedaży już wkrótce).

Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu 28 maja 2021  prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym bilety zostały zakupione wyłącznie drogą e-mailową: biuro@biletyarena.pl.

 

Z powodu obowiązującego stanu epidemii w Polsce biuro sprzedaży biletów znajdujące się w Biurze Reklam i Ogłoszeń Radia 5 jest nieczynne do odwołania, kontakt jest możliwy wyłącznie drogą e-mailową: biuro@biletyarena.pl.