biletyarena.pl

Bilety na koncerty, wydarzenia muzyczne, sportowe.

Nowy termin koncertu Kabaretu Nowaki

Szanowni Państwo,
W związku z podjętą decyzją przez organy państwowe o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych, informujemy o nowym terminie koncertu Kabaretu Nowaki  który był zaplanowany na dzień 4.04.2020 w Suwałkach. Wydarzenie odbędzie się 16 października o godzinie 17:00 i 20:30.  Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. 

-Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).Oficjalne punkty sprzedaży biletów na wydarzenie: biletyarena.pl i Biuro Reklam i Ogłoszeń Radia 5, ul. Zawadzkiego 2 lok. 1.2 w Suwałkach.

Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu 16.10.2020  prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym bilety zostały zakupione wyłącznie drogą e-mailową: biuro@biletyarena.pl.

Z powodu obowiązującego stanu epidemii w Polsce biuro sprzedaży biletów znajdujące się Biurze Reklam i Ogłoszeń Radia 5 jest nieczynne do odwołania, kontakt jest możliwy wyłącznie drogą e-mailową: biuro@biletyarena.pl.