biletyarena.pl

Bilety na koncerty, wydarzenia muzyczne, sportowe.

Gwiazdy Światowej Iluzji

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion. Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu.

Organizator informuje: Wydarzenie "Gwiazdy Światowej Iluzji" zostaje odwołane.

20.03.2020 r. - Gwiazdy Światowej Iluzji (odwołane)

Gołdap - Kompleks Sportowo-Rekreacyjny

Jej występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic. We wrześniu 2019 r nasze Gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix. Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103. Tym razem gołdapska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show !!!

Startujemy 20 marca o godz. 18.00 na hali kompleksu sportowo rekreacyjnego przy ulicy Partyzantów 31 w Gołdapi.

A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja, przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów ! To trzeba zobaczyć na własne oczy !!!

Bilety do nabycia w kasie gołdapskiego domu kultury i na portalach Kupbilecik.pl i biletyarena.pl.