biletyarena.pl

Bilety na koncerty, wydarzenia muzyczne, sportowe.

24 lutego 2023 godzina: 19:00 - Pałuska Kickboxing Night 5

24 lutego 2023 godzina: 19:00 - Pałuska Kickboxing Night 5

Już 24 lutego 2023 r. w Suwałkach o godz. 19.00 - odbędzie się PAŁUSKA KICKBOXING NIGHT 5. Będziecie mogli obejrzeć 10 profesjonalnych walk w najefektowniejszej formule Kickboxingu czyli w K1! W CO MAIN Event gali, Damian ,,BUJAK” Bujkowski zmierzy się z Mateuszem ,,ARNIM” Paskudą. Przed tą walką, w ringu stanie Bartosz Dołbień - aktualny Mistrz Europy K1, i reprezentant Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu, który zmierzy się z Mistrzem Litwy w K1- Eimantasem Slekysem! W jednej z walk widzowie będą mogli zobaczyć również bardzo utytułowanego sportowca - Daniela Myszkowskiego!

W WALCE WIECZORU Patryk Szyszko stoczy pojedynek z Piotrem Stenką! Na gali odbędzie się również walka pań: Grochowska vs Pudaite! Będziecie mogli zobaczyć walki zawodników klubu PANZER SUWAŁKI, w których wystąpią: Adrian Daniło, Alex Michałowski oraz Kacper Zdancewicz! Z kadry narodowej kickboxingu swoją pierwszą profesjonalną walkę stoczy - KONRAD Kamiński z Legia Fight Club!! Podopieczny Karola Łady zmierzy się z reprezentantem kadry narodowej Litwy i mistrzem tego kraju w K1 -Arturasem Brižinskasem !!!!!

Zapraszamy do oglądania!

Komunikat:

Przy uczestnictwie osób, które w dniu Imprezy mają ukończone 16 lat, jednak nie mają ukończonych lat 18, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Organizator bądź najęty przez niego podwykonawca ma prawo do weryfikacji wieku Uczestnika na podstawie dokumentu tożsamości oraz do weryfikacji pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego w przypadku osób pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

Zgoda rodzica